UAH
"Стрий" - інструмент для різьби по дереву - статья компании STRYI - резцы и стамески для резьбы по дереву
Premium Gold
Отзывов: 40
STRYI - резцы и стамески для резьбы по дереву
+38 (073) 267-00-30

"Стрий" - інструмент для різьби по дереву

Информация актуальна: 05-01-2017

Кожен з нас неодноразово затамовував подих, милуючись красивою різьбленою робото–картиною, скульптурою, рамкою дзеркала, підсвічником різьбленими меблями чи просто різнобарвними узорами та орнаментами. Коли Ви дивитесь на таку роботу – перед Вами постають сотні годин помилок, нових спроб та експериментів, дні, тижні, місяці розчарувань та пошуків і моменти щирої радості від втіленого…Перед Вами постає не просто річ – перед Вами частина серця, душі та миттєвості життя іншої людини. Купуючи таку роботу – Ви купляєте найважливіше – час, щоб ця людина могла б і надалі творити те, у чому вбачає сенс свого життя.
     Люди, які почали пробувати себе у цьому мистецтві та майстри-професіонали сьогодні надають перевагу відомим імпортним брендам, таким як Pfeil, Kirschen, Narex…, тому що в Україні немає гідного виробника та аналога такого інструменту, який би зміг конкурувати із вищезгаданими закордонними виробниками. Наші різьбляри вважають, що в Україні не можуть виготовляти якісний інструмент!
     З великим бажанням змінити цю ситуацію, озброївшись великим оптимізмом, в 2009 році ми починаємо вивчати цей цікавий сегмент ринку. Перед нами в той час постало багато несподіванок та нових перешкод, але не зважаючи на все це ми впевненими кроками йшли лише вперед. Справа вимагала значної уваги, праці та відповідальності перед тими людьми, в чиї руки попадав наш інструмент.
                  Оскільки наше  виробництво знаходиться у Львівській області у мальовничому м. Стрий, то з часом за нами закріпилася й «народна» однойменна назва нашого інструменту - «Стрий». 
      В основу виробництва першочергово був закладений контроль якості на кожному з його етапів. Чудово  зарекомендувала свої технічні характеристики у виготовленні ручного інструменту для різьби по дереву марка сталі у8. У нашій майстерні безпосередньо весь інструмент проходить всі етапи свого виготовлення – нарізка заготовки, надання форми, термічна обробка, поліровка, заточка та правка. Над кожним з цих етапів працюють спеціалісти своєї справи, які вкладають душу у кожну власноруч виготовлену стамеску та різець. З кожним новим виготовленим профілем різців – збільшується число наших клієнтів, багато з них стають нашими постійними поціновувачами. Широкий асортимент інструменту «Стрий» дозволить знайти потрібне як для новачка, так і для професіонала!
   Основною нашою перевагою стало виготовлення інструменту за індивідуальними замовленнями. Усі побажання замовника стосовно профілю, розміру, форми, ручки, заточки та інших нюансів обов»язково у нас враховуються! Ми ніколи не прив»язуємось до стандартів, як іноземні представники, а в першу чергу уважно слухаємо бажання клієнта! На відміну від інших виробників, стамески «Стрий» попадають у руки клієнта уже загострені, заправлені та готові до роботи, що значно економить його час  та спрощу  роботу. Оскільки виробництво знаходиться на теренах нашої держави – кожен мешканець України і, звичайно, за її межами, може в найкоротші терміни звернутись з сервісним, гарантійним чи післягарантійним обслуговуванням або ж навіть заміною інструмента на новий! Це знову суттєво економить час та зберігає лише приємні емоції від користування саме українським виробником.
       Минають місяці, роки, клієнтські бази щодня поповнюються, також збільшуються територіальність замовлень. Всього за кілька років нашого існування з»являються іноземні клієнти, які в захваті від інструменту «Стрий» та виносять його на один рівень з вищезгаданими відомими брендами. Надзвичайно приємно  спостерігати за повторними зверненнями людей щодо поповнення їхнього асортименту або оновлення існуючого. Це свідчить, що ми втілюємо свій задум у реальність, відновлюємо довіру до українського виробника. На сьогоднішній день, коли люди, тримаючи у одній руці відомий іноземний бренд, а у іншій - інструмент «Стрий», тестують його, порівнюють якість різу і, з приємною здивованою посмішкою на обличчі надають перевагу нашому виробництву і доповнюють це фразою: «Невже в Україні навчилися якісно виготовляти інструмент?...» Щирий позитивний відгук клієнта – що може бути приємнішим?
        Незважаючи на те, що ми - молодий виробник, який на ринку трохи більше 5-ти років - ми твердо віримо, що зможемо досягти значних результатів та переваг над іноземними брендами, які  вже існують понад 100 років! Ми хочемо, щоб наші майстри з гордістю відповідали, що користуються інструментом «Стрий», а імпортний брендовий інструмент слугує їм лише, як допоміжний!

          «СТРИЙ»
stameski-stryi.com.ua
ua.stryi@gmail.com
Тел.. (097) 758-53-36

 

Журнал "Мебельное дело" №4/ Ноябрь 2016

www.mebelnoedelo.com.ua

LiveInternet

Описание

Полезная информация на тему "Стрий" - інструмент для різьби по дереву от компании STRYI - резцы и стамески для резьбы по дереву в разделе Статьи.